Sandvik 9.52mm Coolant Thru Carbide Drill 860.1-0952-080A1-PM 4234 (LOC2126A)
No reviews yet Write a Review
SKU:
SMT59538
Condition:
New
Shipping:
Calculated at Checkout
Description
9.52mm 2 Flute Coolant Thru Carbide Drill 10mm Shank TiAlN Coated
Extra Information
Brand:
Sandvik
Weight:
0.25 LBS
Overall Length:
139mm
Coating:
TiAlN
Shank Diameter:
10mm
Length of Cut:
77.7mm
Material:
Carbide
Cutting Diameter:
9.52mm